Učitel angličtiny a němčiny pro začátečníky i pokročilé

 

Němčinu učím od roku 2001 a angličtinu od roku 2003 a zaměřuji se na individuální firemní a soukromou výuku dospělých přes Skype, Messenger nebo osobně.    

 

Německý jazyk jsem vystudoval na pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci v letech 1996 - 2001. Anglický jazyk pak na pedagogické fakultě Západočeské univerzity v letech 2008 - 2011. 

 

Výuku a tlumočení jsem si nejvíc zamiloval po pobytu v Anglii ( 2006 - 2007), kde jsem (mimo jiné) učil němčinu na základní škole v malém městě Huntspill v kraji Somerset.  

 

I po návratu domů jsem na Spojené království nezapomněl a jezdím tam na dovolenou za kamarády a známými. Představte si, ti známí jezdí do Pardubic na dostihy. Milý chlapík Stuart Simpson dokonce přijal moje pozvání a učil u nás angličtinu.  Naposledy mě navštívil minulý rok v dubnu a měl sebou svou přítelkyni Claire. 

 

Na živobytí si vydělávám výukou anglického a německého jazyka pro všechny, kteří potřebují znalost jazyka do práce, ke studiu nebo protože je jazyk prostě baví. Od ledna 2021 mám dokonce i dva zahraniční studenty. Jednoho chlapce v Austrálii - toho učím němčinu a jednoho Francouze, který žije v Praze a potřebuje zvládnout češtinu :-)

 

Pokud jste nároční jak na sebe, tak i na druhé, obraťte se na mne. 

 

Takhle vypadám a bohužel se s tím nedá nic dělat :o) Upřímně - foto mě ukazuje o dobrých 20 let mladšího. Hrozně nerad se nechávám fotit.